Her gün on binlerce hotspotun erişim sağladığı, dünyanın en büyük LoRaWAN ağı olan Helium blok zinciri için 2021 yılından itibaren Finestra Miner üretimi ile size hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu zamana kadar Amerika, Kanada ve Avrupa’da satışa çıkan Finestra Miner yakın bir zamanda Türkiye’de de satışa başladı. Ve bugün itibari ile 20.000. cihazımızı satın alan müşterimiz Aydın’dan Tansel Saçıkara oldu. Bu zamana kadar müşterilerinin güveni ile büyümeye devam eden Finestra Miner ekibi olarak teknolojimizi sürekli iyileştirmeye devam ediyoruz.

Helium Ağı, tüm dünyada resmi olarak 29 Temmuz 2019 tarihinden itibaren hizmet veren bir ağdır ve şu an dünya çapında binlerce Helium coin madencisi bu ağ üzerinden ödüllendirilmektedir . Bu blok zincirinin parçası olan tüm madenciler Helium blok zincirinin yerel para birimi olan $HNT ile ödüllendirilmektedir. Dünyadaki en büyük, merkezi olmayan ve halka açık LoRaWAN ağına güç sağlaması ile bilinen Helium blok zinciri, Proof of Coverage olarak da adlandırabileceğimiz Kapsam Kanıtı anlamına gelen yeni ve özgün bir çalışma algoritmasıdır.

Helium, LoRaWAN özellikli IoT cihazları için genel, uzun menzilli, kablosuz kapsama alanı oluşturan küresel bir Hotspot ağıdır. Bu ağdaki hotspot olarak bilinen bağlantı noktaları, Helium Blok Zincirinde HNT üretir ve bedeli $HNT ile ödenir. Helium, tamamen fiziksel ve merkezi olmayan kablosuz ağların oluşturulmasını teşvik etmek için ortaya çıkarılmış halka açık bir blog zinciridir.

Helium blok zincirindeki hotspotlar, kablosuz kapsama alanı sağlayıp Helium Ağı’nı doğrularken sistem tarafından ödüllendirilmektedir.Tüm hotspotlar arasında kapsam kanıtı sorgulama ve sorgulanma, tanık olma, konsensüs grubunda bulunma, ağ üzerinden veri transferi veya güvenlik gibi farklı kriterlere göre Helium Token yani $HNT ile ödüllendirilme sağlanır.

Yakın bir zamanda açtığımız youtube kanalımızda ürünlerimizin nasıl kurulacağı ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı videolarımıza erişebilirsiniz

Gelişmelerden haberdar olmak için youtube kanalımız ve sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Her türlü sorununuz, görüşünüz ve önerileriniz için destek sayfamız aracılığı ile Türkçe Müşteri Hizmetleri Servisimize ulaşabilirsiniz. :

Hemen Satın Al

*Türkiye’nin her yerine 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargolama yapılmaktadır.

%d blogcu bunu beğendi: